Nová sezona 2020


S velkým potěšením Vám konečně můžeme říct, že jsme zahájili novou sezónu!
Je to tak, po všech různých peripetiích a opatřeních jsme mohli přivítat první hosty.
Ale hezky od začátku..

Nová sezona 2020

Během pandemie jsme měli dostatek času areál nejen připravit, ale zároveň vylepšit.
Začneme u nejmenších.
Veškerá dětská hřiště prošla generální opravou. Ať už se jednalo o nový nátěr prolézaček, opravu dřevěných ploch nebo nový písek do pískovišť, děti by měli být nadšené. Obří trampolíny jsou omyté a v tuto chvíli je za hezkého počasí denně nafukujeme.
Lezecká stěna byla zbavena nečistot a řádně zkontrolována – když jde o Vaši bezpečnost, důslednost je na prvním místě. Koupaliště v tuto chvíli je kompletně vyčištěné a těší se na první nadšence.
Co se týče vnitřních prostor, právě končíme s rekonstrukcí společenské místnosti.
K dispozici je zde velká LCD televize, knihovnička a zbrusu nová kuchyňka.
Kde jsme měli velké rezervy, byla stanová plocha – resp. sociální zařízení. Návštěvníky určitě potěší rozšíření jak kapacity toalet, tak především nové moderní sprchy. Každá z celkově šesti sprch je uzamykatelná a s vnitřní šatnou.
Poslední prostor, který jsme si vzali „do parády“ byla recepce. Ačkoli jí větší rekonstrukce čeká příští rok, pro letošek jsme jí zbavili zbytečností a starého nábytku. I přes rozšíření hlavního pultu působí prostorněji a lidé se by se zde měli cítit více pohodlně.

Novinky na hosty čekají i v naší restauraci. Jídelníček jsme rozšířili tak, že si u nás vyberou naprosto všichni. Těšit se můžete na českou „omáčkovou“ kuchyni, oblíbené steaky, lehké letní saláty a nově i pizzu. V kiosku přímo u koupaliště na vás pak čekají tradiční burgery a hot dogy.
Jdeme s dobou, pro hosty dle požadavků dokážeme připravit jídla jak vegetariánská, tak i bezlepková.

Co se týče kulturního programu pro letošní rok, tak počítáme s turnajem ve volejbale na Cyrila a Metoděje, již tradičním Country festivalem a v září se můžeme těšit na koncert kapely Tři sestry.
Do budoucna plánujeme vystoupení rozšířit, ať už koncerty, nebo stand-up představeními.
To se ale nechce ještě překvapit.

Pro letošní sezónu máme i několik předsevzetí. Jednak chceme zvýšit spokojenost našich hostů, ale zároveň chceme zaútočit na první příčky hodnocení „Kemp roku 2020“. K tomu by nám měl pomoci zbrusu nový animační program, ještě větší důraz na čistotu kempu a profesionálnější přístup k lidem.
Na všech pozicích došlo k rozšíření našeho týmů, tak pevně věříme, že zlepšení na sebe nenechají dlouho čekat.

Ostatně, přijďte se sami přesvědčit. Budeme rádi za Vaši návštěvu!

Za tým kempu Pecka

Jiří Šacler
Hlavní recepční