O Kempu


Jsme menší kemp, který se nachází v malebném Podrkonošší, nedaleko Nové Paky. Areál je postaven na místě, kde se již od počátku 20. století nacházela tzv. plovárna Prachovník. Do roku 2003 bylo v provozu pouze koupaliště, s přilehlým kioskem, 2 antukové kurty a 1 beachvolejbalový kurt. V tomto roce začala výstavba samotného kurtu, kdy se začalo budovat 18 čtyřlůžkových chatiček, sociální zařízení, občerstvení s krytou terasou a recepce. Zároveň bylo vybudováno širší sportovní zázemí (5 antukových kurtů a 1 beachvolejbalové hřiště). V průběhu let 2009 - 2012 byla vystavěna zbývající ubytovací kapacita (další 4 čtyřlůžkové chaty, sruby a rekonstrukce apartánového domu). Od této doby se snažíme na každou sezonu přichystat něco nového, nová dětská hřiště, sportovní zázemí, modernizaci restaurace, rozšíření stanové plochy a mnohé další.

Vítejte v našem originálním kempu, který se nachází v nádherném regionu Podrkonoshka, jen co by kamenem dohodil od půvabného města Nová Paka. Náš kemp, obklopený bujnou zelení a klidnou krajinou, nabízí dokonalý únik do přírody. Když den skončí, můžete se se svými táborníky sejít u táboráku a užít si vzrušující hru ruského pokeru. Naučte se na pozadí majestátní noční oblohy Russian Poker pravidla a tato hra dodá vaší hře nádech vzrušení a vzrušení. Od blafování až po strategické rozhodování slibuje Russian Poker nekonečnou zábavu a kamarádství pod hvězdným nebem Pidrkonoshchi. Když slunce zapadne, kemp se promění v semeniště zábavy a ruský poker se stane centrem večerních setkání.

V současné době se zaměřujeme zejména na rodiny s dětmi, které u nás v kempu naleznou široké vyžití. Nabízíme ubytování různých kategorií, od ubytování ve vlastním stanu až po apartmány s vlastním sociálním zařízením (celá nabídka ubytování viz záložka ubytování). 

Jak už je zmíněno, snažíme se nabídnout co nejširší vyžití hlavně pro rodiny s dětmi, v areálu naleznete mnoho dětských hřišť, trampolíny, lezeckou stěnu, antuková hřiště, hřiště na beach volejbal a mnohé další. Hlavním lákadlem je přírodní koupaliště o rozměrech 37 m x 42 m.

Náš areál vyhledávají také školy pro školní výlety, adaptační a sportovní kurzy, sportovní soustředění. Během sezóny se u nás pořádá mnoho rodinných oslav, teambuildingových akcí a také svateb, se kterými máme bohaté zkušenosti.

Bližší informace naleznete v jednotlivých podkategoriích, pokud byste nenašli to co hledáte, kontaktujte nás prosím na níže uvedených adresách.

 

                                                          koupaliste-bazen-drive.png (281 KB)skmbt_c25013092018180.png (234 KB)